zamknij
Polityka Prywatności.

Firma Polski Koszyk sp. z o.o. jest nowo powstałą spółką z branży FMCG.
W związku z budową naszych struktur obecnie prowadzimy różne procesy rekrutacyjne.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szerokie możliwości rozwoju kompetencji zawodowych
  • Jasną i precyzyjną ścieżkę kariery
  • Dużą samodzieloność i możliwość kreowania rozwiązań
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole

Jeśli chcesz dołączyć do nas, zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy oraz przesłania swojego aktualnego CV (z klauzulą dotyczącą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych).

Aktualnie prowadzimy rekrutację na poniższe stanowiska

Warszawa

Do sklepu internetowego Polski Koszyk sp. z o.o. poszukujemy kandydatów na stanowisko

Specjalista ds. obsługi klienta

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Komunikacja z Klientami za pomocą dostępnych narzędzi (telefon, mail)
  • Pomoc przy rozwiązywaniu problemów Klientów
  • Aktualizacja danych w systemie
  • Budowanie profesjonalnej relacji z Klientami
  • Przyjmowanie reklamacji
  • Informowanie o świadczonych usługach/produktach

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą Klienta mile widziane
  • Świetne umiejętności komunikacyjne i wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy pod presją i opanowywania stresujących sytuacji ( szczególnie wywoływaną przez nerwowych Klientów)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość w praktyce pakietu MS Office,
  • Dokładność, rzetelność i zaangażowanie w realizację zadań,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Ciekawe doświadczenie zawodowe,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i stałego zatrudnienia w ramach struktur firmy,
  • Rozwój kompetencji osobistych oraz wiedzy z zakresu marketingu online,
  • Prywatne opiekę medyczną oraz kartę Multisport – Benefit System,
  • Przyjazną atmosferę pracy,

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.