zamknij
Polityka Prywatności.

Firma Polski Koszyk sp. z o.o. jest nowo powstałą spółką z branży FMCG.
W związku z budową naszych struktur obecnie prowadzimy różne procesy rekrutacyjne.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szerokie możliwości rozwoju kompetencji zawodowych
  • Jasną i precyzyjną ścieżkę kariery
  • Dużą samodzieloność i możliwość kreowania rozwiązań
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole

Jeśli chcesz dołączyć do nas, zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy oraz przesłania swojego aktualnego CV (z klauzulą dotyczącą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych).

Aktualnie prowadzimy rekrutację na poniższe stanowiska

Warszawa
Do delikatesów internetowych Polski Koszyk sp. z o.o. poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca
Miejsce pracy: Jawczyce, woj. mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • Pobieranie towarów z magazynu i załadunek samochodu
  • Dostarczanie zamówionych przez Klientów towarów z zachowaniem najwyższych standardów przechowywania i transportu produktów
  • Profesjonalna i kompleksowa obsługa Klienta
  • Przyjmowanie zapłaty za dostarczony towar, zarówno w gotówce jak i kartą płatniczą
  • Wydawanie Klientowi dokumentów potwierdzających dokonanie zakupu
  • Dbanie o powierzony sprzęt firmowy

Wymagania:

  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Minimum 1 rok doświadczenia w prowadzeniu pojazdów
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych – mile widziana
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym przez 5 dni w tygodniu, w tym w soboty
  • Znajomość topografii Warszawy i okolic – mile widziana
  • Wysoka kultura osobista
  • Zaangażowanie i chęć podjęcia stałej pracy
  • Odpowiedzialność, sumienność, punktualność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i możliwość długotrwałej współpracy
  • Stałe wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjny system premiowy
  • Pakiet szkoleń na danym stanowisku
  • Prywatne opiekę medyczną oraz kartę Multisport – Benefit System,
  • Przyjazną atmosferę pracy,

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.